Česky English German

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Provoz autopůjčovny od 31.7.2014 ukončen


 

 

autopůjčovna Brno
Cena:     od 330,- Kč
autopůjčovna Brno
Cena:     od 340,- Kč
autopůjčovna Brno
Cena:     od 350,- Kč
autopůjčovna Brno
Cena:     od 510,- Kč
autopůjčovna Brno
Cena:     od 520,- Kč
autopůjčovna Brno
Cena:     od 520,- Kč
autopůjčovna Brno
Cena:     od 680,- Kč
autopůjčovna Brno
Cena:     od 690,- Kč

Autopůjčovna a prodej ojetých aut značky Škoda

Autopůjčovna PRODIK Rent car, a.s., se sídlem v Brně (dříve PRODIK Capital, a.s.) je na českém trhu stálicí již více jak 16 let. Za tuto dobu využilo našich služeb mnoho renomovaných velkých i malých firem.

Půjčovna aut Prodik

O kvalitě a příznivé ceně pronájmu se v uplynulých letech mohla přesvědčit celá řada podnikatelských subjektů i běžných občanů z Brna a blízkého okolí. Náš autopark je tvořen vozy ŠKODA všech kategorií v uživatelsky příjemném vybavení. Vozidlo bez centrálního zamykání nebo Octavii bez klimatizace u nás nenajdete.

Od počátku roku 2013 nabízí autopůjčovna PRODIK zákazníkům také full operativní leasing, který je výhodnou alternativou při dlouhodobém pronájmu. Naše ojeté vozy nabízíme k odprodeji za výhodné ceny. Protože ke své činnosti využíváme pouze nově pořízené vozy přímo od výrobce, o které po celou dobu užívání vzorně pečují naši smluvní servisní partneři, jsou naše vozy i po této době ve výborném technickém stavu. Spolupracovat s námi se vám vyplatí, protože našim cílem je především Vaše spokojenost. Neváhejte si i vy ověřit kvalitu našich služeb a navštivte naši autopůjčovnu v Brně.Možnost připojištění

proti spoluúčasti při nehodě

Výrazné zvýhodnění

opakovaných a dlouhodobých pronájmů

Smluvní podmínky

autopůjčovny

Výhodný odprodej

použitých aut